Grafikę Twojej marki masz już w sobie.

Grafikę Twojej marki
masz już w sobie.

Nie wiesz tylko, jak ją z siebie wydobyć. Pomyśl, ile razy zdarzyło Ci się szukać na oślep własnego stylu. Po paru miesiącach Twoją stronę i social media ogarniał chaos. 

Jestem tu, by usłyszeć, co nosisz pod słowami. Zobaczyć Twoje piękno, którego nie dostrzegasz na co dzień. Poczuć emocje, jakie budzisz w swoich odbiorcach. I wyrazić Cię poprzez grafikę. Odsłonić przed ludźmi to, co pociąga ich w Tobie najbardziej.

Jaki projekt chcesz u mnie zamówić?

Poniżej znajdziesz najczęściej wybierane opcje.
Jeśli potrzebujesz czegoś spoza tej palety, pisz śmiało.
Zdarza mi się przyjąć nietypowe zlecenie, gdy to czuję.

Metamorfoza Stylu Marki

Projekt identyfikacji wizualnej

Czujesz, że Twoja marka jest niespójna graficznie?
Zupełnie nie wiesz, jaka grafika przyciągnie Twoich klientów?

Przy współpracy nad metamorfozą stylu marki określamy, jakie logo, kolory, fonty i zdjęcia wyrażą Cię najlepiej. Dzięki temu szybko wyróżnisz się na rynku, a klienci zaczną rozpoznawać Twoje komunikaty, zanim jeszcze je przeczytają.
projektowanie stron z Duszą

Strona Zgodna z Duszą

Projekt strony WWW

Potrzebujesz własnego miejsca w internecie?
Miejsca, w którym będziesz się czuć jak u siebie? Miejsca, do którego będziesz przyprowadzać swoich odbiorców?

Strona inspirowana Twoją Duszą pracuje dla Ciebie całą dobę. Budzi zaufanie klientów. I wywołuje w nich silne emocje.

*Jeśli nie masz jeszcze własnej identyfikacji wizualnej, Stronę Zgodną z Duszą oferuję jedynie z Metamorfozą Stylu Marki.

Social media: Spójna Kompozycja

Projekt grafik do social mediów

Marzy Ci się zestaw grafik, których możesz używać swobodnie
na Instagramie, Facebooku i w innych social mediach?
Chcesz tworzyć z nich karuzele wiedzowe, umieścić je jako baner profilu lub wykorzystać jako okładki kursów online?

Spójne grafiki budują profesjonalny wizerunek marki i zwiększają jej postrzeganą wartość. Mogę je dla Ciebie wykonać.

Jak będzie wyglądać DROGA do grafiki Twojej marki?

To proces, w którym powierzasz w moje ręce swoją przyszłość.
Nic dziwnego,  że chcesz wiedzieć o nim jak najwięcej.

01

Rozmowa

Przed rozpoczęciem prac omawiamy kierunek działań podczas godzinnej rozmowy. Opowiadasz mi wówczas o swojej marce, mówisz o swoich preferencjach i celach, dzielimy się inspiracjami.

02

Mapa projektu

Na tym etapie opracowuję Twoją indywidualną strategię internetową, ścieżkę klienta i mapę witryny.

*Ten etap jest obecny wyłącznie w pracy nad Stroną Zgodną z Duszą.

03

Projekt testowy

Tutaj działam niestandardowo. To Dusza mnie prowadzi, zobaczysz w jakim kierunku może podążyć nasz projekt.

*Ten etap jest obecny wyłącznie w pracy nad Stroną Zgodną z Duszą.

04

Technika i strategia

Tu zajmuję się SEO, animacjami, integracją strony z social mediami, backupem strony i podłączeniem do Google Analytics. Bez tego nawet piękna strona nic Ci nie da.

*Ten etap jest obecny wyłącznie w pracy nad Stroną Zgodną z Duszą.

05

Projekt finalny

Nadchodzi chwila, w której otrzymujesz swój projekt. Stronę, grafiki lub identyfikację, o którą upomniała się Twoja dusza.

Ta chwila jest zawsze pełna wzruszenia. Odkrywasz wtedy, jakie piękno nosisz w sobie. A to jeszcze nie koniec.

06

Obsługa

Co Ci po stronie, której nie możesz swobodnie edytować i używać? Dlatego w podziękowaniu za współpracę otrzymujesz warsztat z obsługi strony. A także 30-dniową opiekę nad witryną.

*Ten etap jest obecny wyłącznie w pracy nad Stroną Zgodną z Duszą.

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Tak. Dostaniesz ode mnie nie tylko stronę i wszelkie możliwe do przekazania prawa autorskie. Przeszkolę Cię również z obsługi i samodzielnej edycji Twojej strony. Dzięki temu po współpracy ze mną zachowasz pełną niezależność.

Aktualnie najbliższy wolny termin mam na listopad 2024. Napisz do mnie, by zamówić darmową wycenę i zarezerwować współpracę. Warto zrobić to jak najwcześniej, bo jak w każdym biznesie online, tak i w moim ceny regularnie rosną. Niech nie zniechęca Cię najbliższy wolny termin, czasami zdarza się wolna luka pomiędzy projektami, zapytaj czy coś nie zmieniło się z terminami 😉

Tak. Moja dusza nie jest wyłącznie artystyczna. Myślę również o aspektach technicznych. Szybkość działania tworzonych przeze mnie stron możesz łatwo sprawdzić, zaglądając do portfolio. Instaluję też wtyczki ułatwiające wyszukiwanie strony na powiązane z Twoją marką słowa kluczowe. Dzięki temu łatwiej znajdą Cię Twoi klienci.

Oczywiście. Oferuję to jednak jako możliwy dodatek wyłącznie wtedy, gdy zamawiasz u mnie Metamorfozę Stylu Marki i Stronę Zgodną z Duszą. Dzięki temu możesz za jednym zamachem w pełni przygotować swój biznes na sukces, o jakim marzysz.

Nie przyjmuję zleceń na samo logo, ponieważ zależy mi na efektach, jakie osiągną moi klienci. Moc grafiki marki płynie z jej spójności. Jeżeli będziesz mieć piękne logo i kompletnie nie pasujące do tego kolory, fonty i styl zdjęć, nic się nie zmieni. A ja chcę zadbać o to, by naprawdę zwiększyć Twoje poczucie sprawczości i niezależności poprzez grafikę. Dlatego Metamorfozę Stylu Marki oferuję jedynie w pakiecie.

Jak najbardziej. Dość często moi klienci zamawiają Metamorfozę Stylu Marki, Stronę Zgodną z Duszą lub pakiet Social Media: Spójna Kompozycja, gdy nie są zadowoleni z osiąganych wyników finansowych.  Odezwij się do mnie, by uzgodnić dogodny dla Ciebie sposób płatności.

Oczywiście, dostaniesz ode mnie rachunek. Warto jednak pamiętać, że nie jestem podatnikiem VAT, a moja firma jest zarejestrowana w Niemczech. Możesz swobodnie uwzględnić ten rachunek w kosztach swojej działalności, ale dla pewności, zanim rozpoczniesz naszą współpracę, upewnij się, że Twoja księgowa jest zaznajomiona z procedurami jego rozliczania.

Zamów grafikę dla swojej marki już dzisiaj.

I nie daj sobie wmówić, że musisz jeszcze coś zrobić, by na to zasługiwać.

Scroll to Top